• Financiar Contabil
  • 2
  • Targoviste
  • Salariu atractiv
  • Studii Superioare
  • Senior
  • 2024-05-28

Uptitude Global Solutions SRL

Angajam  Economist / Contabil cu experienta pentru firma noastra de contabilitate cu sediul in Targoviste

✅ Suntem in cautarea unui profesionist dedicat si pasionat de domeniul contabilitatii pentru a se alatura echipei noastre.

✅ Dacă aveți experienta in domeniu si aveti cunostințte solide in contabilitate,  va invitam sa aplicati pentru aceasta pozitie

Responsabilități principale:

✅ Prelucrare documente contabile pana la intocmire declaratii fiscale si situatii financiare.

Cerințe:

✅ Experienta anterioara in domeniul contabilitatii;
✅ Cunoștințe de operare MS Office (Excel, Word);
✅ Abilități bune de analiza si rezolvare a problemelor

Oferta noastră:

✅ Mediu de lucru profesionist si colaborativ
✅ Posibilități de dezvoltare profesionala si avansare in cariera
✅ Pachet salarial competitiv si beneficii aditionale:

✅ salariu negociat la interviu, in functie de cunostinte si experienta;

✅ tichete de masa;

✅ prime de Paste, Craciun, 8 Martie;

✅ Alte avantaje.

✅ Job-ul este full time, cu prezenta fizica la birou: Luni-Vineri: 8.30-17.00

✅ Se utilizează programul de contabilitate Saga.

Dacă sunteți interesat(a) sa va alaturati echipei noastre, va rugam sa trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected]